565.779 euro subsidie voor nieuwe sportinfrastructuur

Eind september 2017 heeft de gemeente Wichelen een subsidiedossier ingediend voor de ontwikkeling van fase 1 van het masterplan Bellekouter te Schellebelle. Op de huidige sportterreinen van Bellekouter wenst de gemeente een kunstgrasveld, een voetbalveld, trapvelden, een atletiekpiste, parking, cafetaria, kleedkamers en sanitair te realiseren. Een deskundige jury heeft het subsidiedossier nu heel positief geëvalueerd, waardoor de Vlaamse overheid onze gemeente een subsidie heeft toegekend van 565.779 euro. 

Na de goedkeuring van het ruimtelijk uitvoeringsplan Bellekouter en de aanstelling van een architect en bouwpromotor, zal dit project in 2019 van start kunnen gaan. Hiermee neemt onze gemeente na 40 jaar een historische stap in het sportbeleid van de gemeente