Contactpersonen

Sociale Dienst

 

Diensthoofd sociale dienst / hoofdmaatschappelijk werker a.i.:

Nadine Van Speybrouck

052 43 24 58

nadine.vanspeybrouck@ocmw-wichelen.be

 

Maatschappelijk werkers:

 

Leen De Knijf

052 43 24 52

leen.deknijf@ocmw-wichelen.be

 

Sofie Annaert

052 43 24 60

sofie.annaert@ocmw-wichelen.be

     

Sven Goderis

052 43 24 59

sven.goderis@ocmw-wichelen.be

 

Céline Glorieux

052 43 24 51

celine.glorieux@ocmw-wichelen.be

 

Liesl D'Hollander

052 43 24 53

Liesl.DHollander@ocmw-wichelen.be

 

Margot Mys

Vrijwilligerscoördinator

052 43 24 65

margot.mys@ocmw-wichelen.be 

 

Julie Bontinck

Projectmedewerker

052 43 24 68

julie.bontinck@ocmw-wichelen.be

Administratief medewerker:

Katrijn Rasschaert  

052 43 24 54

katrijn.rasschaert@ocmw-wichelen.be 

 

Onthaal:

Patricia Kennive

052 43 24 50

patricia.kennive@ocmw-wichelen.be

 

 

 

 

Voor algemene vragen of inlichtingen, kan u steeds terecht op het nummer 052/43.24.50. of op socialedienst@ocmw-wichelen.be